Baskılı Pipet

Hakkımızda PipetjeT

Baskılı Pipet alanında devrim niteliğinde bir giriş yaparak Altın Yaldız Baskılı Pipeti tüketiciye ulaştıran Pipetjet markaların kendine özgü konseptlerine uygun renk ve baskı çeşitiyle üretimini sağlayıp firmaların kalitelerine kalite katma vizyonu ile yola çıkmıştır.
Ürünlerimizin üzerindeki baskılar tamamen hijyenik ortamda basılıp insan sağlığına etki edicek boya ve inceltici (tiner) kullanılmamaktadır.

85%

Marka

95%

Reklam

80%

Avantaj

99%

Hijyen

Ulaşılabilir Lüx Baskılı Pipet

PipetjeT para kazanmanın önünde insan sağlığına son derece önem vermekte ve bu amaçla modern makineleri, hijyenik üretim alanı ile gıda yönetmeliğine uygun ilk ve tek YALDIZ baskı teknolojisiyle hizmet vermektedir Yaldızlı ürünlerimiz tüm sağlık testlerinden geçerek tüm sertifikaları almaya hak kazanmıştır. Bunun verdiği güvenle üretimimize her geçen gün yeni firmaları katarak büyümeye devam etmektedir.
İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem, Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim tesisleri, Üretim eğitim, özlük haklarında titizlik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları, Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı, Çevre dostu ürünleri, Koşulsuz müşteri destek hizmeti ile müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.